Bramy segmentowe kraków

Najwyższa jakość

Szybkie elementu ruchome takie jak trybiki, przekładnie czy zamki są wykonywane najlepszych materiałów dostępnych na rynku i są wielokrotnie testowane nim trafią do seryjnej produkcji w specjalnych laboratoriach, które są otwierane i zamykane w milionach cykli, które przeliczając na częstotliwość użytkowania przeciętnego i standardowego użytkownika naszych bram segmentowych daje wynik około 100 lat.

Imponująca liczba jednak to jedynie wynik, który pozwala na zaufanie i oddanie go do seryjnej produkcji. Nowoczesność i tradycja to hasło, które w tym przypadku jest idealnym połączeniem, inteligentne domy, automatyzacja, nowoczesne zamki, sterowanie radiowe, i sprawdzone konstrukcje zamku ulepszane od 50 lat najlepiej opisuje nasza firmę. Nasze systemy bezpieczeństwa nie opierają się tylko drzwi i bramy segmentowe, ale sięgają do rolet antywłamaniowych, okien dachowych, klamek i zamków.

Staramy się by każdy z tych elementów tworzyły spójną całość i zabezpieczone twój dom w każdym aspekcie.

Bramy segmentowe

Bramy segmentowe ułatwiają wjazdy i wyjazdy, są przystosowane do małych i ciasnych podjazdów.

Bramy Kraków

Indywidualne projekty, dobór materiałów i realizacji jest kluczowa dla nas i naszych klientów

Zamówienia dla klientów

Realizujemy zamówienia z całej Polski, pod indywidualne zamówienia - kolory i materiały są dostosowane do potrzeb klienta